איזה ביטוח נסיעות לחו"ל כדאי לעשות?

ביטוח נסיעות לחו"ל עשוי לכלול ביטוח פספורט, ביטוח ביטול טיסה, ביטוח כבודה לחו"ל, ביטוח בריאות לחו"ל ועוד.

כל עוד אתם רוצים לטוס בראש שקט ולהנות מהטיול שלכם, תוכלו למצוא את סוגי הביטוחים שיכסו אתכם מפני כל הבלתי צפויים למיניהם. אז איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ בימינו? נענה על זה בכתבה הבאה.

ביטוח חופשת אקסטרים

ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ הוא ביטוח שמכסה אתכם ואת הנסיבות האישיות שלכם. במילים אחרות, כל אחד ואחת מאיתנו מטיילים בעולם בצורה שונה, במקומות שונים, עוסקים בפעילויות שונות ועוד. מטבע הדברים, כל נוסע ונוסעת לחו"ל צריכים לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות שמתאימה להם באופן אישי.

אם למשל אתם עוסקים בפעילויות אתגריות ואקסטרים, תצטרכו ביטוח  שיכסה את אופי הטיול שלכם, ביטוח כמו פספורט קארד עונה על כלל הדרישות הנ"ל.

 

 

מהו ביטוח נסיעות לחו"ל ומה הוא כולל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר ביטוחי המכסה את העלויות וההוצאות הבלתי צפויות שנוסעים עשויים להצטרך לשלם במהלך נסיעתם לארץ זרה.
מטרת הביטוח היא לספק שקט נפשי לאנשים שמתכננים לצאת לחו"ל, בין אם הם יוצאים לטיול קצר או לנסיעה ארוכה.

מה הביטוח כולל?

הביטוח עשוי לכסות איבוד כבודה, הוצאות רפואיות לא צפויות, עלויות פינוי והחזרה במקרה של מצוקה, כמו גם דמי החזרה על ביטול נסיעה ועוד.
בתוך כך, חברה המציעה ביטוח נסיעות לחו"ל ללקוחותיה, מכסה את כל תהליך הנסיעה וכוללת את כל הפרטים, לרבות ביטוח מחשבים ניידים, ציוד סקי, טלפונים וחפצי ערך אחרים.

 

למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

במקרים מסוימים של נזק הנוסעים צריכים לשלם עלויות רפואיות, במקרים אחרים נוסעים מתמודדים עם מצב של איבוד כבודה בטיסה, ביטול הטיסה מסיבות רפואיות ועוד. כך או כך, ביטוח פספורט קארד יכול לכסות אתכם ולתת לכם ראש שקט.ביטוח רפואי לחול

מדוע צריך ביטוח נסיעות לחו"ל? הסיבה לכך שאנו משתמשים בביטוח כזה, הוא כי אנו חוששים ממגוון תרחישים שונים שיכולים להפתיע אותנו במהלך הנסיעה לחו"ל. ומאחר שהמוח האנושי עובד בצורה של חיפוש ודאות, רובינו לא יוכלו ליהנות מטיול בחו"ל שאינו מבוטח. אנשים צריכים ודאות בחייהם, הם צריכים לדעת שאם חלילה משהו קורה, הם מבוטחים.

 

איך אפשר להוזיל עלויות ביטוח חופשה לחו"ל?

אם אתם מתכננים לנסוע לחו"ל, חשוב שתהיו מודעים לעלות הטיול שלכם. כמו כן, חשוב שתדעו את סוגי פוליסות הביטוח וסוגי השיטות שיכולות לסייע בהפחתת העלויות שלכם. למשל, השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל.

מטרת פעולה זו של ההשוואה, שמבוצעת בעזרת פורטלים אינטרנטיים, היא להשוות בין פוליסות ביטוח הנסיעות השונות המוצעות על ידי מספר חברות ביטוח. כך תוכלו להוזיל את העלויות בעשרות שקלים, לעיתים אפילו יותר. כמו כן, כדי להוזיל מחיר ביטוח לחו"ל, חשוב לבדוק אילו סעיפים משרתים אתכם ואילו סעיפי ביטוח פחות. כך תוכלו לבחור בסעיפים הרלוונטיים ולהסיר אחרים וכך להוזיל את העלות הסופית.

הכתבה נכתבה באדיבות פורטל קארד – סוכנות לביטוח בע"מ

שתפו עם חברים
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב print

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מציאת הטיסות הזולות ביותר

Booking.com

הצטרפו לקהילה

פעם בכמה זמן אנחנו שולחים מייל עם מידע שיכול להוזיל את החופשה הבאה שלכם

הישארו מעודכנים

ימים
שעות
דקות
שניות

על מנת לשמור, עלייך להתחבר

[ultimatemember form_id="4588"]

מה תרצה לדעת?