דיני תיירות – תביעות פיצויים נגד חברות תעופה ואתרי תיירות

תקצירי פסקי דין של תביעות פיצויים בדיני תיירות

הטיסה שלכם התעכבה? המלון לא כפי שהובטח? המזוודה שלכם לא הגיעה בזמן? כנראה שזה כבר קרה לרבים אחרים. כאן נשתף בתביעות משפטיות אמיתיות ופיצויים שאנשים קיבלו מחברות התעופה והתיירות.

דיני תיירות - מדריכים

כל מה שצריך לדעת על הזכויות המגיעות לכם בהתאם לחוק במדינת ישראל. 

דיני תיירות בקלות

הטיסה שלכם התעכבה? המלון לא כמו שהובטח? סוכנות התיירות מתנערת מאחריות? הנה כל מה שצריך לדעת על מה שמגיע לכם

מדריך ביטול טיסה

התחרטתם? גיליתם כמה ימים אחרי ההזמנה שלא תוכלו לטוס? כך תבטלו טיסה בהתאם לחוק הגנת הצרכן בישראל

איך תקצירי פסקי דין יכולים לעזור לי?

לקרוא על מקרים אמיתיים אחרים בהם אזרחים מימשו את זכותם לתבוע על נזק שקרה להם בחופשה, יוכל לסייע להעריך האם הנזק שקרה לכם הוא בר פיצוי. לא תמיד, אנחנו בטוחים האם מגיע לנו פיצוי או לא, על עוגמת נפש או תקלה שקרתה לנו בחו"ל במהלך חופשה שסגרנו עם סוכנות תיירות בארץ.

לכן אם חוויתם עוגמת נפש בחופשה בחו"ל, רוב הסיכויים שהמקרים בתקצירים שנפרט לכם כאן, יהיו דומים מאוד למה שעברתם. שכן, לפעמים התקלות ומקרי האכזבות מאוד דומים אחד לשני. צרכן סוגר נופש בחו"ל מול חברה בארץ, מגיע לחו"ל ושם חווה נזק כלשהו. כשהוא שב לארץ, החברה מודיעה שזה לא באחריותה והוא צריך לתבוע את נותן השירות בחו"ל. לכן ברוב המקרים, אזרחים פשוט מפחדים מאחר ואינם יודעים כיצד להתמודד עם סוכנות תיירות גדולה כשהם לבד. 

הצהרה: המידע המוצג בתקצירי פסקי הדין זה הוא מידע כללי בלבד התואם את נסיבות המקרה, ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית לכלל הקוראים. הסתמכות עליו באופן בלעדי היא על אחריות הקורא בלבד. צוות האתר, אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים, ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים המוזכרים כאן.

ימים
שעות
דקות
שניות

על מנת לשמור, עלייך להתחבר

[ultimatemember form_id="4588"]

מה תרצה לדעת?