כל היעדים בחו"ל

לחצו על היעד שהכי מעניין אתכם

גלו את החופשה הבא שלכם

כאשר אנו מתכננים חופשה בחו"ל יש 2 פרמטרים מרכזיים שעלינו לבדוק לעומק:

  • טיסה טובה וזולה – נשאף למצוא כרטיס טיסה זול, אך לא במחיר של עיכוב משמעותי בהגעה אל היעד שלנו. מאחר וקונקשן ארוך מידי בדרך ליעד, בסופו של דבר מייקר את עלות הטיסה הכוללת (שכן עלינו לרכוש מזון ושתייה וכן זמן החופשה מתבזבז).
  • מלון מומלץ – נרצה למצוא מלונות במחירים זולים, אך מבלי לפגוע יתר על המידה באיכות השירות שנקבל. כמו כן, רצוי למצוא מלון בקרבת האזור המרכזי של היעד ולוודא את המרחק שלו מהאטרקציות והאתרים הפופולריים.

מעבר לטיסה והמלון, ישנם 3 גורמים, פחות מרכזיים, אבל בעלי השפעה על החופשה שלנו בחו"ל:

  • לו"ז ואטרקציות – נחשוב מה אנחנו רוצים לעשות ביעד ואילו אטרקציות נרצה לבצע. בהתאם לכך נבנה לו"ז כללי וגמיש לימי החופשה המתחשב ברצונות של כל הנופשים. מומלץ לכתוב בקובץ וורד או אקסל את הלוז ולהוסיף לינקים וקישורים לכל אקטרציה. את הקובץ ניתן להעלות לענן או לשלוח למייל וכך לפתוח אותו גם בפלאפון בזמן החופשה.
  • מזג אוויר – ישנם יעדים שונים בעולם אשר בחודשים מסוימים כמעט ואינם אפשריים לטיול עקב מזג אוויר לא שגרתי. אחרים עם תנאי מזג אוויר חורפיים וקרירים מאוד. אם קור הוא לא חבר שלכם, מומלץ לבדוק היטב את התחזית ליעד, לפני שאתם סוגרים כרטיס.
  • המרת כסף לחו"ל – עלינו להעריך כמה כסף אנחנו צריכים ליעד, למצוא את הדרך הזולה ביותר להמיר אותו כבר בארץ (או לפעמים בחו"ל) ולהכין את עצמנו למקרה שייגמר לנו הכסף ונצטרך להוציא מט"ח בחו"ל.

צוות Time2Go הכין עבורכם את הנקודות החשובות ביותר על מגוון יעדים, כדי שתוכלו לתכנן את החופשה הבאה שלכם על הצד הטוב ביותר.

למרכז המידע:

ימים
שעות
דקות
שניות

על מנת לשמור, עלייך להתחבר

[ultimatemember form_id="4588"]

מה תרצה לדעת?